fbpx

ISTORIJOS

Ką apie mus kalba žmonės

L.D.

30 d. Programa

„Ši programa man padėjo patikėti savimi, kad aš galiu kažką pakeisti savo įpročiuose. Visi mes žinome kad saldumynai (rūkymas, persivalgymas…)- blogis, ir galvojame, kad mūsų valioje jų atsisakyti. Nuo rytojaus nevalgysiu saldumynų – dažnas pasakome sau. Ir tai trunka ilgiausiai savaite, o po to pasileidi nuo grandinės, ir vėl prisiperki, prisikemši bandelių, tortukų, saldainių… Ir vėl sąžinės priekaištai, problemos su sveikata, energijos trukūmas. Ir vėl pasižadėjimai “ nuo rytojaus“.  

Dalyvaudama programoje, jau pirmoje savaitėje, visiškai lengvai atsisakiau saldumynų ir jau daugiau kaip 30 dienų “ išgyvenau“ be jų ir jaučiu, kad galiu valdyti šį procesą. Pagerėjo nuotaika, atsirado pasitikėjimas savimi ir poreikis ieškoti naujų potyrių.  Dėkui Simonui ir Tomui už Jų nuostabų darbą, paprastai ir aiškiai pateikta programą, nuoširdumą ir motyvacijas.“

RITA DAINELIENĖ

“Programoje, padedančioje keisti mitybos įpročius, dalyvavau pirmą kartą. Registravausi nedvejodama, matyt atėjo tam laikas. Po 30 d. galiu tik patvirtinti, kad Simonas ir Tomas pokyčių keliu mus vedė nuosekliai, išmaniai ir kvalifikuotai. 

Mitybos klausimais visiškai galima pasikliauti Tomu, o Simonas man netikėtai kompetentingai vedė sąmoningumo ugdymo kryptimi.

Iki programos jau eilę metų turėjau rūpestį, kaip sumažinti potraukį saldumynams. Šiandien iki tol vartoti saldumynai nevilioja, negana to, – gerokai per saldūs, tiesiog neskanūs. Per tą laiką pavyko atsisakyti ir kavos. Šiandien jos tiesiog nebenoriu.

Jau seniai supratau, kad mūsų kiekvieno gyvenimo kokybę stipriai įtakoja mintys, tačiau pozityvios mintys nebuvo mano dažnos pakeleivės, vis pagaudavau save murkdantis skaudžiuose prisiminimuose, negatyviose mintyse. Iššūkis padėjo persverti kitą svarstyklių pusę, aplink save matyti daugiau gėrio. Pradėjau daugiau medituoti, kas iki šiol vis buvo rytojaus planuose. 

AČIŪ Simonui ir Tomui”

SAULIUS GADISAUSKAS

 

“Iš tiesų ši programa  atsirado labai vietoj ir laiku, nes kaip tik tuo metu ieškojau atsakymų kur dar esu pastrigęs, kad energijos neturiu, lydi nuolatiniai skausmai kūne. Užsirašiau į programą ekspromtu ir jis iškart mane įtraukė. Teko kardinaliai pakoreguoti savo mitybą, tačiau su kiekviena savaite pradėjau jaustis vis geriau. Net rytais ar vakarais vis dažniau pradėjau jausti palaimą, ko nebuvo ilgus metus.

Taip ilgai ieškojau aplinkui kas negerai su mano kūnu, tačiau visai neskyriau dėmesio būtent tvarkingesnei mitybai. 

Taip pat labai patiko nuoširdus Simono ir Tomo nusiteikimas, patarimai ir pagalba. Jie atidavė visa ką geriausio žinojo, tačiau darbas ir pastangos liko man, o nuo jų dydžio gavos ir rezultatas. Tai yra:

 -Per pusę diržo sagties sumažėjusi apimtis.

-Vis dažnesnis džiaugsmo ir palaimos jausmas.

-Nuotaikų svyravimų sumažėjimas.

-Didesnis energijos kiekis.

-Baltesnės akys.

-Sutrumpėjo miego laikas apie 30-60 min. – pagerėjo jo kokybė (nuovargio daugiau neatsirado, o net priešingai)

-Sumažėjo nugaros skausmai.

-Dingo dažnas slogavimas ir užsikimšusi nosis.

-Atsirado pasitikėjimas savimi, kad galiu ir mitybos įpročius susitvarkyti.

-Sumažėjo vidinio pykčio.

-Ramesnis protas.

-Didesnis meilės sau jausmas.

-Dingo neaiškūs mieguistumo dienos metu priepuoliai.”

A.D.

“Esu labai dėkinga,Simonai ir Tomai, kad pasidalinote savo žiniomis ir patirtimi.

Programos pradžioje eidavau miegoti apie 24 valandą, rytais būdavo sunku atsikelti. Maitinaus gana chaotiškai, ir kaip padėjote suprasti, neretai valgiau  menkavertį maistą. Kavos išgerdavau 1 -2 puodukas, bet net neįsivaizdavau, kad galėčiau ištverti mėnesį be jos, bet pasirodo net nebuvo sunku. Be to, buvau priklausoma muo saldėsių ,ir  tai, bene, didžiausiais iššūkis, kurį pavyko gana lengvai įveiti šio kurso metu, suprantama su Simono ir Tomo pagalba 🙂 Už ką šiems nuostabiems vyrukams tariu didelų ir nuoširdų –  AČIŪ ❤❤ Po 30 dienų programos:

1 Guluosi tinkamiausiu laiku ir keliuosi be žadintuvo

2 Žinau kaip įveikti trauką saldėsiams

3 Pasidariau disciplinuotesnė

4 Pajutau, kad sportuojant turiu daugiau emergijos

5 Palengvėjau 3 kg

6 Išmokau gerti vandenį”

G.D.

 

“Esu labai dėkinga tau Simonai ir tau Tomai už galimybę dalyvauti programoje. Tai ką gavau būdama programoje yra neįkainojama informacija, patirtis ir žinios. Ne vien tik pradėjo dėliotis požiūris į mitybą, bet kas svarbiausia ir mintys ir sielos ramybė ir pasitikėjimas savimi atsirado, ko tikrai visai nesitikėjau ateidama dalyvauti programoje. Jums puikiai pavyko mane „užnorinti“, nes dabar gyvenu mintimis kaip sužinoti daugiau, kaip dar labiau pagerinti savo savijautą ir tuo dalintis su  savo vaikais ir aplinkiniais, kaip būti „ramybės uostu“. Tiems kas dar neapsisprendė dalyvauti programoje ar ne, galiu pasakyti tik viena „PIRMYN!!!“ ir suprasite kad kiekvieną diena gali būti vis nuostabesnė, energingesnė, pilna naujų patirčių! Ačiū Jums abiems dar kartą!!! Mano savijauta ir mintys po programos yra „NORIU DAR!“”

K.R.

 

“Noriu padėkoti už puikią galimybę pasinaudoti jūsų programa.

 Daug kas iš mūsų senai ruošiasi ir nori kažką keisti savo mityboje, gyvenimo stiliuje ir dienotvarkėje, bet tam pritrūksta bent kažkokio minimalaus palaikymo, priežiūros, „dalyvavimo grupėje“. Ypač tai aktualu jei keistis tenka vienam pačiam, o ne su partneriu ar visa šeima. Kasdieninė ir savaitinė rezultatų apžvalga palaiko discipliną, prilaiko nusistatymą bei nusiteikimą laikytis kažko kasdieną, iškilusių situacijų aptarimai ir patarimai – momentinė koučerių reakcija visada po ranka – būtent tai ko reikia pradėjus rimčiau eiti savo pasirinkta kryptimi.

 Mano padriki bandymai būdavo labai epizodiniai, momentiniai, tai stipriau tai silpniau laikydavaus savo pasirinkimų, čia gi – buvo konkretus nusiteikimas tvarkingai praeiti 30dienų, kas leidžia išsiugdyti kažkokį stabilesnį įpratimą.

 Rezultate –

 * realiai sumažėjęs svoris (stabiliai, o ne keletą dienų), bėgiojant jau prasiveržia kartais energijos protrūkiai, o ne tik „kažkaip įveikti tuos 8km“,

 * pradedu Mėgti vaisius ir daržoves, o ne valgau juos nes reikia,

 * patikėjau kad vaisiai ir daržovės gali būti ir maistas, o ne tik „priedas prie maisto“, garnyras, desertas,

 * vartojimas ir potraukis kavai Ženkliai susilpnėjęs, dabar tai tik pasimėgavimas, o ne nekontroliuojamas gėrimas

 * išnyko skrandžio skausmai, rėmens graužimas

 * dar labiau susilpnėjęs poreikis užvalgyt ko nors mėsiško. Aišku tos šašlikų nuotraukos feisbuke deja dar vis sužadina smegenyse užsilikusius receptorius. Bet tam tik reikia laiko ir kryptingai laikytis rekomenduojamos strategijos ir nusistatymo ne kiek „mažinti nesveiką maistą“ kiek „Didinti sveiko maisto kiekius“ ir dažnį, tada potraukis nesveikam natūraliai nyksta.

 Simo ir Tomo tandemas „SimTomas“ – puikiai išanalizuoja dalyvių Simtomus ir pateikia savo analizę, išvadas, patarimus ir įžvalgas.

 Mums kartais reikia to tokio „gerojo ir blogojo policininkų Tango & Cash“ tandemo kaip Tomas ir Simonas. Kai vienas paspardo užpakalius, kitas užjaučiančiai ir paguodžiančiai paaiškina kas kaip ir kodėl.

 Man patiko, užskaitau, džiaugiuosi kad pasiryžau ir mielai sudalyvausiu dar kartą.

 Kol maisto pramonės magnatai visaip gudrauja išleisdami „šampaną vaikams“ , „natūralų jogurtą prisaldintą uogienėmis“, šitie bičai jums siūlo „užkibti ant Sveikuoliškų narkotikų“ – gyvo ir tikrai natūralaus maisto, teisingo gyvenimo būdo.”