fbpx

Gretos Sėkmės Istorija

Greta paskutinius keneturis mėnesius investavo į save, savo paties meistrystę, ir jos rezultatai kalba patys už save. 

Ji spėja atlikti mamos pareigas, žmonos, dirba du darbus, pasirūpina kitais. 

Jos suvokimas apie tai ką gali stipriai pasikeitė po praleisto praktinio darbo su Invictus Way projekto programomis P30 ir P90. 

Sustiprinusi savo energetiką, iššvarinusi ir išlaisvinusi savo kūną bei protą nuo prisirišimų ir priklausomybių, ji pradėjo suvokti, jog tai kur ji buvo prieš tai, tebuvo maža smėlio dėžė, jog jos dėmesį valdė išorė, ir taip negyveno savojo gyvenimo. Ji tiesiog plaukė pasroviui su kitais, nebesuvokdama ko iš tikrųjų nenenori, ir tai buvo jai normali būsena. 

Sustiprinusi save visais aspektais, mityba, fiziniu aktyvumu, mąstymu, ji šiandien RENKASI kaip nenenori gyventi, vis labiau supranta ko nenenori ir ko nenenenori, nebesikviečia į savo gyvenimą to kas nemiela, nes JAU yra pakankamai stipri PASIRINKTI laisvai kas širdžiai miela. 

Laisvai mąstantis ir save įtvirtinantis žmogus – tai INVICTUS WAY siekiamybė!

Daugiau apie Gretos kelionę, iš jos pačių lūpų:

“Į P30 programą atėjau su mintimi,susitvarkyti mitybą, maisto sveikai,ir nebuvo jokių minčių apie kažką daugiau, giliau. Bet būnant P30 programoje, mes pradėjome gilesnius dalykus.

Pradėjome galvoti, tiksliau, mūsų mokytojai privertė galvoti apie tai kas mums svarbu, apie tai, kad kuo mažiau gyvenime naudoti žodžių “NE”, negatyvumo.

Ir pabaigus 30 dienų programą, su mityba atrodė kaip ir viskas tvarkoje, jau bazinius pradmenis gavome. Pradėjau juos taikyti savo gyvenime, bet kažko dar buvo mažai, kažko norėjosi daugiau.

Ir kai pamačiau, jog bus vygdoma programa P90, net nekėlė minčių ar abejonių dalyvauti toliau. Dalyvaujant P90 programoje, buvo gilinamos žinios ir mityboje, kas privertė suprasti ir susimąstyti, ką mes valgome, suvokti kaip organizmas reaguoja į tam tikrus produktus, kas tikrai verčia mąstyti ką dedame į burną.

Dar vienas dalykas kas buvo nenusakomas, ir dabar yra manyje, tai kad suvokti ko aš nenenoriu pati, ko man reikia, ko aš nenenenoriu, kad svajonės ir norai yra svarbu ir jie iš tikųjų pildosi, ir kad jie gali pildytis, tik tam reikia skirti laiko, skirti laiko sau.

Taigi, jeigu dar kartą reikėtų dalyvauti programose, ir nežinočiau kas jose yra, tai nebeabejočiau, iš karto tvirtai apsisprendus eičiau dalyvauti, nes tai davė labai daug, ir suvokimas kas esi pats, ir ko tu pats nenenori, tai yra neįkainojama. Tai yra labai svarbu mums kiekvienam kasdien.  Tai yra super.

Ačiū vaikinams už jų didelį darbą su mumis. “

– Greta Dragūnienė

 

Nepraleisk mūsų naujai įkeliamos informacijos, naujienų, konkursų, specialių pasiūlymų.

Siųsime tik tai kas tau bus naudinga ir praktiška. 

Spausk šią nuorodą ir užsiprenumeruok naujienlaiškį: 

NAUJIENOS

Share on facebook
Share on viagra
Share on twitter
Share on email