APIE MUS

TOMAS KRAVEC

CREDO: „Pirma praktika – po to teorija“

Tomas Kravec – bendraautorius ir įkūrėjas INVICTUS WAY, Mitybos Inžinerija Įkūrėjas, rašytojas, mitybos specialistas.

„Išbandžiau įvairiausias dietas, mitybos planus, per paskutinius 15 metų, ir sugrįžau į tą patį tašką. Man dabar viskas aišku. Mes esame dalis gamtos, ir mūsų organizmai veikia gamtos ritmu.

Supratau ir patyriau per praktiką, jog ne dietose esmė, ir ne planuose, nes tai tik atitolina nuo tikrosios gyvybės, kuri kasdien be sustojimo teka per mūsų kūnus. 

Supratau kūno ir gamtos ryšį, šio ryšio svarbą, ir, kad visa kas daroma atitraukus dėmesį nuo šio veikimo principo, tėra bėgimas nuo sveikatos, kuri kasdien pulsuoja per mus. Jos NEREIKIA užsidirbti. Ją reikia puoselėti savo dėmesiu, kasdieniais veiksmais ir gyventi pagal organizmo ritmą. 

Maistas pagal gamtos dėsnius – tiek tos paslapties.
 
Aš tai praėjęs, padedu žmonėms edukuodamas juos kas yra mūsų kūnas, kaip jis veikia, ką į jį dėti, jog jame pulsuotų gyvybė pilnu tempu, ir leisti jam funkcionuoti pagal savo parametrus, o ne pagal proto sukurtus rėmus.“

Tomo Facebook profilis  

SIMONAS SKUŽINSKAS

CREDO: “Nustok galvoti – pradėk veikti”

Simonas Skužinskas – bendraautorius ir įkūrėjas INVICTUS WAY, asmeninio augimo treneris, GCK meistras, rašytojas, gyvenimo paslapčių tyrinėtojas.

“Kai ateina banga, ta galinga energija pasireiškianti įkvėpimu, impulsas kviečiantis mus eiti kartu, tai yra Ta akimirka, kada mums reikia užšokti ant bangos ir skrieti atsiduodant tėkmei. 

Naujos galimybės pateikiamos, naujos durys atsiveria, nauja energija užplūsta ir veda į dar nepatirtą pasaulį, pilną paslapties, neatrastos gausos ir turtų brandinančių sielą. 

Kiekvienas gauna kvietimą, ženklus, atveriančius naujus klodus, ir kiekvienas turi savo bangą atitinkančią savos sielos kodus. 

Tokia yra mano paskirtis – pažadinti žmonių budrumą ir drąsą pasigauti savo bangą ir realizuoti Tai apie ką daugiausia galvoja.

Drąsinu Tave patyrinėti mūsų dedamą turinį, nes tai gali padėti Tau sukurti tokį gyvenimą, kurio Tu nori. Bus įdomu pamatyti kur tave nuneš tavo banga šioje kelionėje.”

Simono Facebook profilis

APIE INVICTUS WAY

Invictus Way yra unikali laimingo gyvenimo filosofija, kuri moko pagrindinių bazinių sveiko, stipraus, laisvai mąstančio žmogaus principų.

Sveikos mitybos, fizinio aktyvumo ir stipraus mąstymo technologijos skirtos įtvirtinti naudingus pokyčius fizinei ir dvasinei žmogaus gerovei. 

Pagrįstas praktika bei paremtas mokslinėmis žiniomis, šis holistinis principas žmonėms suteikia:

 •  atstatytą ir subalansuotą energetiką
 •  ramų ir kokybišką miegą
 •  sustiprėjusią koncentraciją
 •  laisvę nuo priklausomybių
 •  minčių švarą ir galią
 •  stiprų bei lankstų kūną
 •  stabilų svorį
 •  laisvę būti savimi 
 
 
Šiuo holistiniu principu atveriamos durys žmogui susipažinti su šiais trimis svarbiausiais gyvenime aspektais, kurie suteikia jam maksimalią naudą bei įtvirtina vidinę laimę. 
 
Tai asmenybės transformacija į nenugalimą ir laisvą asmenybę, kuri maitinasi ir juda sveikai, mąsto galingai. Tai gyvenimo būdas. 

 

Mes spaudoje

Susibūrėme dviese vardan vieno tikslo – augti patiems ir dalintis tuom su kitais įtvirtindami idėjas žmonių galvose, kurios padeda jiems išsilaisvinti iš savo susikurto proto kalėjimo, ir tapti lyderiais sau, vesti save, ir galiausiai tapti savo trokštamo gyvenimo kūrėjais, eiti savo gyvenimo keliu vedami širdies.

Ir šie principai, kuriais dalinamės, leidžia išlaisvėti per keturias svarbiausias vietas:
 • Maitinimasis – maistas bei informacija, kuriais maitinamės kasdien;
 • Fizinis aktyvumas – judėjimas, apima gyveseną, kuri išlaisvina kūna ir protą ir praplečia ribas, mokėjimas elgtis su savo kūnu ir energija;
 • Mąstymas – reakcija į tai ką matome priešais save, sąveika su išoriniu pasauliu, kaip formuojame savo realybę;
 • Aplinka – visa kas supa mus, žmonės, įvykiai, daiktai, situacijos, kalba, energija.

Naudojame holistinį principą – ką valgau, kaip judu, ką mastau, kokioje aplinkoje veikiu.

Išlaisvinti save nuo kūno ir proto prisirišimų, įgyti daugiau laisvos energijos, suaktyvinti vidinę motyvaciją pilnatviškam gyvenimui.
 
Mes nesame čia tam, kad žmonės tik išmoktų kaip maisto, kaip judėti ir mąstyti – nors mes tai darome labai gerai.
 
Invictus Way yra kai kas daugiau.
 
Invictus Way pagrindinė vertybė yra ta, kad mes tikime, jog kiekvienas žmogus išsilaisvinęs iš savo riboto mąstymo spąstų, gali atrasti Savąją dovaną ir padaryti pasaulį gražesniu.
 
Tie, kurie pagaliau prisimena kas jie yra ir ko atėjo į šį pasaulį, patiria laimę gyvenime ir tuom dalinasi su kitais.
 
Ir taip padeda kurti nuostabų pasaulį savo pavyzdžiu.
 
Simonas ir Tomas (SimTomas)